- Закарпатской областной Совет - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Профільна комісія облради погодила внесення змін до обласного бюджету

Під головуванням Василя Кошелі сьогодні, 28 Сентябрь, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету. У її роботі взяли участь голова облради Михайло Рівіс,  перший заступник голови Йосип Борто, заступник голови комісії з питань охорони здоров’я Василь Скрип.

Члены Комиссии —  Андрій Шекета, Василий Gubal′, Мирослав Билецкого, Мікловш Товт уважно вивчили профільні питання, а таких було вісім, що пропонуються до порядку денного 19-ї сесії, внесли низку слушних пропозицій, поділилися конструктивними думками.

Найперше обговорили внесення змін до обласного бюджету, які презентували директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар та заступник директора – Наталія Боркулеш. У документі враховано додаткові кошти з держбюджету длялікування хворих на цукровий діабет – забезпечення інсуліном на 4 квартал цього року, доплати медикам, підвищення зарплати з 1 Сентябрь, проведення місцевих виборів тощо. «Всі ці питання є важливими для краю та його жителів і їх треба підтримати», – наголосив М.Рівіс.

Відтак було погоджено перерозподіл призначень у межах загального обсягу по головних розпорядниках коштів обласного бюджету, а саме облдержадміністрації та окремим департаментам ОДА:  образование и наука; здравоохранение; социальная защита; управління молоді і спорту; службі у справах дітей та ін.

Також погоджено розподіл між адміністративно територіальними одиницями області обсяги субвенцій із державного та обласного бюджетів.

Коли зайшлося про додаткову потребу в зарплаті для Воловецького району, то після жвавого обговорення депутати вирішили погодити потребу у сумі 5 млн грн для дитсадків.

Для завершення робіт з реконструкції санаторію «Малятко» члени комісії погодили потребу у сумі понад 3 миллионов долларов США, для обласного дитячого тубсанаторію «Човен» —  более чем 1 млн. 500 тыс. грн., для добудови лікарської амбулаторії з перепрофілюванням під навчальний заклад Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району – 3 миллионов долларов США.

Не підтримали депутати запозичення на капітальний ремонт доріг місцевого значення.

Відтак уважно вивчили й інші проєкти рішень, які пропонуються до розгляду у сесійній залі.

Голова комісії В.Кошеля подякував депутатам за активну роботу і конструктивізм у прийнятті рішень. 

Пресслужба облради