07 грудня 2021

Профільна комісія облради розглянула питання пропоновані на сесію облради

Понеділок, 25 жовтня 2021, 15:09

Сьогодні, 25 жовтня, відбулося засідання постійної комісії Закарпатської обласної ради з питань законності, правопорядку та регламенту у складі Єви Якушевої (онлайн), Мирослава Щербея, Юдіти Петеї, Андріани Сушко, Миколи Сличко. Участь у роботі комісії взяли заступник голови облради Василь Іванчо та заступник керуючого справами Володимир Гнатківський.

Під час розгляду профільних питань, комісією було погоджено проєкт рішень «Про обласну відзнаку – «За видатні заслуги перед Закарпаттям». Ішлося про те, що нагороду ініційовано з метою відзначення та стимулювання кращих працівників, які досягли високого професіоналізму й значних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій та інших сферах діяльності та здійснили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей.

У ході засідання  члени комісії схвалили також внесення змін і доповнень до рішень облради про спільну нагороду і відзнаки облради. Стосовно відзнак облради – Василь Іванчо наголосив про зміни, які пропонуються у проєкті рішення: порядок подання документів, вручення нагород, а також ініційовано виплату одноразової грошової премії особам, нагородженим Почесною грамотою Закарпатської обласної ради тощо.

Відтак депутати розглянули й інші проєкти рішень, пропоновані до порядку денного 4-ї сесії Закарпатської обласної ради, та внесли до окремих із них свої конструктивні пропозиції.

Пресслужба Закарпатської обласної ради