Профільна комісія з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації підтримує важливі проєкти розвитку краю

Print Friendly, PDF & Email

На засіданні постійної комісії облради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації, яку провів її очільник Михайло Кіш, серед іншого розглянули проєкт рішення «Про встановлення партнерських відносин між Закарпатською обласною радою та Загальними зборами області Саболч-Сатмар-Берег», який підтримали та скерували на сесію облради.

Також детально вивчили питання «Про затвердження Програми поліпшення безбар’єрного простору у Закарпатській області на 2022-2024 роки», проєкт рішення з якого рекомендували доопрацювати та передбачити заходи із доступності маломобільних груп населення до усіх обʼєктів комунальних закладів обласної ради.

Окрім того, свої рекомендації та пропозиції члени комісії сформулювали й щодо Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Зокрема, необхідно забезпечити пропорційне представництво депутатів обласної ради (за винятком голови ради), у відповідній конкурсній комісії. Профільна комісія також серед ініціаторів звернення депутатів Закарпатської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного розгляду та прийняття постанови Кабінету Міністрів України ,,Питання реалізації пілотного проєкту організації управління чергами автотранспорту перед міжнародними автомобільними пунктами пропуску ,,Електронна черга перетину кордонуˮ.

Участь у засіданні узяли члени комісії – Федір Шандор, Лівія Балог, Володимир Чубірко, Володимир Паульо.

Пресслужба облради