05 червня 2020
  • Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Профільна комісія облради розгляне хід виконання у 2019 році Програми розвитку прикордонної інфраструктури в Закарпатській області на 2018 – 2022 роки

середа, 20 травня 2020, 09:00

Відповідно до Порядку обговорення і внесення на розгляд облради обласних цільових програм, моніторингу та звітності щодо їх виконання, постійна комісія обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій розгляне проєкт рішення «Про хід виконання Програми розвитку прикордонної інфраструктури в Закарпатській області на 2018–2022 роки», яка визначає основні засади та напрями комплексного розвитку логістичної, транспортної, інфраструктурної складової розбудови та модернізації пунктів перетину кордону відповідно до сучасного евроінтеграційного вектору економічного та політичного розвитку країни.

У проєкті рішення, підготовленого департаментом інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства облдержадміністрації, подано аналіз результативних показників, що характеризують виконання Програми, та пояснення щодо них. Ідеться також про використання коштів програми згідно з проведеними витратами за завданнями і заходами тощо.

Серед іншого зазначаються проведені в області заходи, спрямовані на реалізацію спільного проєкту «Соціально-економічне обґрунтування перспектив розбудови мережі пунктів пропуску через державний кордон у Закарпатській області», зокрема співпраця з відповідними державними структурами та громадськими інституціями з цих питань.

Пресслужба облради

Фото з архіву пресслужби облради