Профільна комісія облради розгляне хід виконання у 2019 році Регіональної програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2019 – 2022 роки

Print Friendly, PDF & Email

Відповідно до затвердженого обласною радою Порядку з виконання профільних програм, комісія облради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій, яку очолює Андрій Андріїв, розгляне на найближчому засіданні питання «Про хід виконання у 2019 році Регіональної програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2019 – 2022 роки».

Зазначимо, що мета Програми полягає у поліпшенні транспортно-експлуатаційного стану мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та споруд на них, забезпеченні безперервності  розвитку мережі автомобільних доріг, підвищенні рівня їх капітальності відповідно до темпів автомобілізації країни, швидкості, економічності, комфортності та безпечності перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом.

Відповідно до цієї Регіональної програми на 2019 рік було передбачено фінансування у розмірі 2816,17 млн грн, у тому числі: за рахунок державного бюджету – 2171,28 млн грн, обласного бюджету – 355,60 млн грн, місцевого бюджету – 289,29 млн грн. Однак фінансування у звітному періоді з державного та місцевого бюджетів на Програму не здійснювалося.

Водночас за рахунок коштів обласного бюджету передбачено на проведення капітального та поточного середнього ремонтів (обласні автомобільні дороги загального користування місцевого значення) замовнику робіт та послуг КП ЗОР «Будкомплектторг» 27,450 млн грн, де касові видатки яких склали – 26,874 млн грн.

На проведення експлуатаційного утримання автодоріг загального користування місцевого значення передбачено 3,580 млн грн, а на виготовлення проєктно-кошторисної документації – 2,2322 млн грн.

За рахунок залишків субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  виконано роботи з експлуатаційного утримання у розмірі 6520,37841 тис грн.

Вищезазначені видатки на виконання робіт та послуг забезпечило частково належне експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та безпеку дорожнього руху на них.

Загалом завдяки проведеним торік заходам вдалося домогтися покращення експлуатаційного стану автодоріг місцевого значення шляхом ліквідації ямковості, влаштуванням дорожнього полотна, виготовити проєктно-кошторисну документацію на проведення капітального та поточного середнього ремонтів тощо.

(Фото із архіву пресслужби облради)

 Пресслужба облради