Профільні комісії та президія розглянули питання порядку денного позачергової сесії облради

Сьогодні в обласній раді одночасно відбулися засідання постійних комісій обласної ради з питань: бюджету; регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності; регіонального розвитку, комунального майна та приватизації.
На засіданнях обласні депутати розглянули запропоновані питання та рекомендували їх на розгляд президії.

Згодом президія скерувала проєкти рішень до розгляду на пленарному засіданні позачергової сесії облради, яке відбудеться сьогодні, 12 травня.

Серед питань порядку денного: Про надання функцій замовника з облаштування містечка модульного типу з електропостачанням, водопостачанням, водовідведенням та благоустроєм території для потреб оборони у Закарпатській області; Про внесення змін до обласного бюджету на 2023 рік, затвердженого рішенням обласної ради від 15.12.2022 №722 «Про обласний бюджет на 2023 рік» (за період з 17 березня по 04 травня 2023 року); Про затвердження обласних програм та змін до них, затверджених розпорядженнями обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації за період з 22 лютого 2023 року по 05 травня 2023 року; Про Програму облаштування містечка модульного типу з електропостачанням, водопостачанням, водовідведенням та благоустроєм території для потреб оборони у Закарпатській області на 2023 рік.

А також 👉 оперативну інформацію про хід сесії шукайте на сторінці Закарпатської обласної ради у мережі Facebook⬇️

або на телеграм-каналі прес-служби Закарпатської обласної ради⬇️