16 Апрель 2021

Профільні комісії продовжили вивчати матеріали другого пленарного засідання сьомої сесії

Среда, 17 Май 2017, 14:44

В среду, 17 мая, депутати Закарпатської облради продовжили вивчати матеріали другого пленарного засідання сьомої сесії облради,которая будет проходить 25 мая.

У першій половині дня свої засідання провели дві профільні комісії: з питань агропромислового комплексу, розвитку села, административно-территориального и земельного устройства, во главе с Член регионального Совета Петро Голубка та з питань розвитку бізнесу, производственная инфраструктура, Банковское дело и инвестиции, де головує народний обранець Андрій Андріїв.

Крайові парламентарі уважно розглядали профільні питання та листи, що надійшли на адресу комісій, обговорили проекти рішень нових Програм та внесли зміни й доповнення до низки діючих.

На комісії з питань розвитку бізнесу, производственная инфраструктура, банківської діяльності та інвестицій предметом особливої уваги стали питання «Про внесення змін до Програми підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на 2017 – 2020 роки» та «Про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами у Закарпатській області на 2016–2020 роки», з яких доповідав директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації Едуард Маляр. Він розповів про стан справ в аеропорту, чималу проведену роботу влади й фахівців з його технічного оснащення та ефективного функціонування. За словами Едуарда Маляра, проведені тендери як на ремонт взлітної смуги, так і на придбання обладнання та спецтехніки. Ведуться перемовини з угорською компанією щодо співпраці, а це додає упевненості в тому, що Міжнародний аеропорт «Ужгород» відповідатиме міжнародним стандартам діяльності.

Коли зайшлося про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами у Закарпатській області на 2016–2020 роки, депутати цікавилися стратегічними питаннями, зокрема побудовою сміттєпереробних заводів на теренах краю. В конце концов, за словами Андрія Андріїва, питання накопичених відходів є наболілим для всієї України і Закарпаття зокрема. І вирішувати це необхідно комплексно і невідкладно, інакше ми ризикуємо опинитися у глухому куті, як це є в окремих регіонах нашої держави.

Є напрацьовані успішні досвіди країн Австрії, Японії та ін., які готові ними поділитися. Однак слід пам’ятати, що найгострішою проблема в цих країнах є питання, а що робити з теплом? А тому вже сьогодні мусимо мати чітку стратегію дій від виділення земельних ділянок до створення на них полігонів, и затем — заводів з їх покроковим економічним обґрунтуванням, — зауважив очільник комісії.

Члены Комиссии підтримали головуючого та уважно вивчили інші питання, пропоновані на розгляд другого пленарного засідання сьомої сесії, серед яких чимало стосується ходу виконання обласних програм, а також про надра та майно. Окремі, найбільш слушні думки, висловлені депутатами в ході обговорення проектів рішень, будуть обов’язково враховані, узагальнені та розглядатимуться відтак і на президії обласної ради.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх