06 липня 2020

Пропонуються зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Закарпатській області на період до 2020 року

вівторок, 16 червня 2020, 17:24

Про це – у проєкті рішення, який розглядатиме постійна комісія облради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

Автор документу – управління молоді та спорту ОДА стверджує, що зміни набули своєї актуальності через реформування галузі охорони здоров’я в Україні та стосуються додатку 2«Напрями діяльності та заходи Програми розвитку фізичної культури і спорту в Закарпатській області на період до 2020 року».

Зазначається, що комунальне некомерційне підприємство „Центр спортивної медицини, санології та фізичної реабілітації” облради (де здійснюється комплексний медогляд, диспансерний облік, регулярний моніторинг фізичної кондиції осіб, які займаються спортом та забезпечується їх допуск до фізичних навантажень), через реформи медичної галузі, починаючи з другого кварталу 2020 року, надаватиме послуги на платній основі.

Відтак, прийняття даного рішення створить можливості для здійснення оплати послуг із медичного забезпечення офіційних регіональних спортивних заходів, визначених єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів у Закарпатській області на 2020 рік на суму 305,0 тис грн, а також оплати послуг спортивної медицини з проведення медичних оглядів і диспансеризації спортсменів – членів збірних команд краю з видів спорту на суму 260,0 тис грн.

Фахівці управління зазначають, що проєкт рішення спрямовано на забезпечення сталого проведення офіційних регіональних спортивних заходів  відповідно до вимог законодавства та  соціального захисту згаданих спортсменів тощо.

Пресслужба облради