Питання розвитку громад  перебувають на контролі обласної ради

Голова обласної ради  Володимир Чубірко провів робочу зустріч із головою Кам’янської територіальної громади Михайлом Станинцем.

Під час бесіди посадовці обговорили низку важливих питань, що стосуються соціально-економічного розвитку громади та наголосили на  невідкладності  заходів щодо  боротьби із поширенням коронавірусноі інфекції.

Зокрема, йшлося про пропозиції  із покращення функціонування освітніх та медичних закладів, сфери житлово-комунального господарства, благоустрою у населених пунктах тощо.

Окремо очільник облради та Кам’янської громади акцентували на необхідності впровадження завдань у рамках місцевих програм, спрямованих на розбудову інфраструктури   населених пунктів, які реалізовуватимуться у 2022 році.

Володимир Чубірко подякував очільнику громади за ініціативи щодо поліпшення  умов життєдіяльності  територій та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю на благо жителів Берегівщини. Та зазначив, що найближчим часом буде розроблено план із вироблення скоординованих дій по розв’язанню проблемних  питань розвитку місцевого самоврядування  області, як передбачено Координаційно-консультативною радою при голові обласної ради.

Пресслужба Закарпатської облради