02 квітня 2020

Питання підтримки молодіжного житлового будівництва, що дає надію молодим родинам мати свою оселю, перебуває на постійному контролі в обласній раді

п`ятниця, 17 січня 2020, 15:10

На цьому наголошує голова облради Михайло Рівіс у своєму Звіті «Про роботу обласної ради за період із грудня 2018 року до грудня 2019 року», який схвалили депутати  у ході пленарного засідання 17 –ї сесії облради.

У документі зазначається, що у краї діє «Комплексна соціально-економічна програма забезпечення молоді, учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб житлом у Закарпатській області на 2018 – 2022 роки». Завдяки реалізації  її заходів створюються належні умови для забезпечення житлом молодих родин та одиноких молодих громадян, учасників АТО та членів їх сімей, внутрішньо-переміщених осіб, які проживають у Закарпатті, шляхом створення сприятливих умов для розвитку будівництва, удосконалення механізмів придбання житла і забезпечення на цій основі подальшого розвитку системи іпотечного житлового кредитування.

Як результат, у рамках співпраці Закарпатського регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», Закарпатської облдержадміністрації та обласної ради, а також Ужгородської міської ради 20 молодих родин краю отримали 25 червня 2019 року ключі від квартир у новобудові, зведеній за програмою Держмолодьжитло у с. Минай Ужгородського району.  Вітали новоселів тоді заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, посадовці та депутати різних рівнів.  А  голова обласної ради Михайло Рівіс провів зустріч із головою правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергієм Комнатним та директором Закарпатського регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” Галиною Дудчук.

Сергій Комнатний висловив щиру подяку очільнику облради та усьому депутатському корпусу за  всебічну підтримку Комплексної соціально-економічної програми забезпечення молоді, учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб житлом у Закарпатській області на 2018 – 2022 роки та вручив Михайлу Рівісу Почесну відзнаку Державного фонду за сприяння молодіжному житловому будівництву на Закарпатті.

Виконавчий апарат облради