Ряд педагогів, держслужбовців та вихователів Закарпаття отримали відзнаки до міжнародного Дня захисту дітей

Print Friendly, PDF & Email

Перший заступник голови закарпатської обласної ради Андрій Шекета разом з головою Закарпатської ОДА Анатолієм Полосковим та його заступниками Петром Добромільським та Ігорем Шинкарюком взяли участь в урочистостях з нагоди міжнародного Дня захисту дітей.

«Сьогоднішнє свято стосується кожного, адже всі ми були дітьми і всі ми родом із дитинства. І те, що з середини минулого століття людство вирішило відзначати таке свято, свідчить про увагу до дітей та небайдужість дорослих до їх потреб. Тому, користуючись нагодою, хочу привітати вчителів, вихователів, педагогів та всіх причетних до виховання дітей і, фактично, до формування нашого майбутнього», — звернувся до учасників свята Андрій Шекета.

У рамках відзначення міжнародного Дня захисту дітей було нагороджено грамотами та подарунками переможців фотоконкурсу  “Світ дитячої мрії” серед дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей від Служби у справах дітей ОДА.

Відтак перший заступник голови облради разом з керівництвом ОДА нагородили переможців грамотами та подарунками. Зокрема, у номінації “Така різна посмішка” нагороджено дитячий будинок сімейного типу сім’ї Стецик  селища Королево, що на Виноградівщині Берегівського району, у номінації “Тепер я маю родину” – дитячий будинок сімейного типу сім’ї Онофрюк” з селища В. Бичків  Рахівського району; у номінації “Нас багато в мами й тата” – дитячий будинок сімейного типу сім’ї  Шіпош з Великого Березного; у номінації “Розваги та відпочинок” – прийомна сім’я  Балеги  з Мукачева; у номінації “Діти і природа”– дитячий будинок сімейного типу сім’ї “Денеш” з Мукачева; і за максимальну кількість “лайків ” перемогу отримала   фотосвітлина “Тепер я маю родину” – дитячого будинку сімейного типу “Івасик” з Виноградова.

Андрій Шекета виконав ще одну приємну місію — відзначив почесними грамотами Закарпатської обласної ради працівників структур, які займаються роботою з дітьми та молоддю. Зокрема — Урсту Ірину, головного спеціаліста Служби у справах дітей Хустської райдержадміністрації, Мачабелі Тетяну — виконавчого директора громадської організації «Неємія», Коста Ірму —начальника служби у справах дітей Ужгородської райдержадміністрації та начальника відділу соцзахисту дітей служби у справах дітей Мукачівської райдержадміністрації Марину Шусту.

Також у рамках міжнародного Дня захисту дітей за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління,  сумлінну працю Андрій Шекета почесними грамотами обласної ради нагородив Євгена Брежинського — художнього керівника народного художнього колективу «Ансамбль танцю «Танцювальна корпорація друзів» Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» та Олену Камінську — художнього керівника народного художнього колективу «Студія сучасного танцю «Бліц» «ПАДІЮНу».

За ці ж заслуги та внесок у розвиток підростаючого покоління грамотами облради перший заступник нагородив керівника гуртків «Історичне краєзнавство» та «Етнографічне краєзнавство» Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді Віктора Мазура, завідувачку відділу організаційно-масової роботи Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Кемінь Оксану та керівника гуртка «Виготовлення сувенірів» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Ярошинську Бригіту.

Пресслужба Закарпатської обласної ради