Річний звіт депутата обласної ради Чубирка І.І.

Print Friendly, PDF & Email

РІЧНИЙ ЗВІТ
депутата Закарпатської обласної ради 8 скликання
ЧУБИРКА ІВАНА ІВАНОВИЧА
грудень 2020 – грудень 2021  р.р.

Депутатом Закарпатської обласної ради 8 скликання мене було обрано від  Політична партія «Опозиційна платформа  – За життя».

Згідно зі ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний не рідше одного разу на рік звітувати перед виборцями свого округу про діяльність у раді (ст. 18 та 19 вказаного вище закону) та про роботу в окрузі (ст. 10 та 11).

Нещодавно минув рік від виборів до місцевих рад та першої сесії облради VIII скликання. Тож, хочу прозвітувати перед виборцями за зроблену роботу, подякувати за взаємодію владі та громадам. 

Дата набуття моїх депутатських повноважень: 07 грудня 2020 року.

Як депутат, передусім, представляю та захищаю інтереси своїх виборців, але у межах своїх повноважень і можливостей готовий допомагати кожному жителю Закарпатської області.

У   звітному  періоді   організував  свою політичну діяльність за наступними напрямками:

  1. Прийоми громадян

Одним із пріоритетів роботи вважаю спілкування з жителями округу. 

За звітний період проведено 15 прийомів у громадській приймальні, опрацьовано понад 50 звернень (письмових та усних) – порушувалися питання фінансування закладів освіти, культури, сприяння в реалізації проектів благоустрою, інфраструктурних проектів, клопотання щодо  надання матеріальної допомоги та інші. 

З метою вирішення цих питань було направлено депутатські звернення, переважна більшість яких обернулися результатами. З головних звернень до органів влади:

Прийоми громадян проводжу в громадській приймальні, яка знаходиться за адресою – м. Мукачево, пл. Духновича, 15. за можливості у вихідні дні, а також за місцем своєї постійної роботи на посаді голови постійної комісії з питань бюджету, опублікованим на моїй сторінці та офіційній сторінці обласної ради у Facebook.

  1. Робота в Закарпатській обласній раді, участь у постійних комісіях та в пленарних засіданнях

За звітний період активно приймав участь у громадських заходах, організованих обласною радою, облдержадміністрацією, міськими, районними, селищними, сільськими радами.

Був присутній на 12 пленарних засіданнях обласної ради, де разом з колегами по партії «Опозиційна платформа – За життя» активно виступав та вносив пропозиції до рішень та порядку денного, а також брав участь у підготовці проектів рішень. Ініціював звернення до вищих органів влади, які були сесійно підтримані.

Рішенням № 287 від 24.06.21 мене було обрано головою постійної комісії обласної ради з питань бюджету. Свою заробітну плату за 2021 рік, яку я отримував на зазначеній посаді переказав у фонд важкохворого хлопчика з Міжгірщини – Павла Мотички.

За звітний період постійна комісія обласної ради з питань бюджету під моїм головуванням провела 16 засідань та працювала у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного, Податкового кодексів України.

Основним з питань було формування, затвердження, використання та коригування обласного бюджету.

Так в міжсесійний період комісією було розглянуто питання:

Про розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

Про внесення змін до розподілу субвенції з державного бюджету на  забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2021 році

Про розподіл субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти у 2021 році

Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери

Про розподіл додаткової дотації з державного бюджету на проведення розрахунків протягом опалювального періоду за комунальні послуги та енергоносії  у  2021 році

Про перерозподіл субвенції з державного бюджету, на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Про розподіл та перерозподіл субвенцій з державного бюджету  у галузі освіти на 2021 рік

Про розподіл та перерозподіл  субвенцій з державного бюджету у галузі     охорони здоров’я на 2021 рік

За цей час заслухано, проаналізовано та внесено на затвердження сесією звіт департаменту фінансів облдержадміністрації про виконання обласного бюджету за 2020 рік, комісійно були заслухані такі ж звіти за 6 та 9 місяців 2021 року, а також було розроблено проект річного бюджету Закарпатської області на 2022 рік.

За звітний період постійною комісією з питань бюджету розглянуто біля 30 програм. Комісія вивчала доцільність прийняття цільових програм та, першочергово, можливості в частині їх фінансового забезпечення, було заслухано інформацію про хід виконання та внесення змін до обласних програм, контроль за виконанням яких покладено на постійну комісію.

Загалом на засіданнях постійній комісії розглянули та вирішили чимало актуальних проблем краю з питань затвердження фінансових планів комунальних підприємств, в т.ч. у сфері охорони здоров’я,  співфінансування інвестиційних проектів разом з місцевими радами об’єднаних територіальних громад краю, фінансування інфраструктурних проектів, реалізацію регіональних програм, зокрема, програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян.

З метою ефективного та раціонального використання коштів за моєю ініціативою закладам обласної комунальної власності було направлено запити з прохання надавати звіти та пропозиції по оптимізації зазначених закладів.

Як голова постійної комісії з питань бюджету проводив консультативні зустрічі з представниками медицини, освіти, рекреаційної сфери, лісових та природоохоронних установ, тощо, а також надавав перевагу зустрічам з головами об’єднаних територіальних громад, які найбільш обізнані та компетентні в вирішенні поточних проблем своїх громад щодо пріоритетів напрямків співфінансування проектів.

  1. Співпраця з депутатами Верховної Ради України

У своїй діяльності тісно співпрацював депутатами Верховної ради України нашої політичної сили, задля реалізації всіх запланованих проектів, передбачених в бюджеті області, своєчасного та повного фінансування будівництва та капітального ремонту об’єктів інфраструктури та будівель комунальної власності, що перебувають у підпорядкуванні Закарпатської обласної ради. Крім цього, активно ініціював та звертався до своїх колег з Верховної ради України з приводу відновлення функціонування вільної економічної зони «Закарпаття», що було одним з передвиборчих пунктів нашої політичної сили на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

У своїй депутатській діяльності завжди відкритий до людей, спілкуюся з ними, чую їхні прохання та побажання і намагаюся допомагати, бо вважаю, що працювати на благо людей та громад – це головний обов’язок кожного депутата.

  1. Інформування громадськості щодо діяльності депутата

Уся моя діяльність висвітлюється на моїй особистій сторінці  в соціальній мережі «Facebook» https://www.facebook.com/ivanchubirko1, а також досить часто мою позицію стосовно подій в краї та в країні в цілому висвітлюють місцеві ЗМІ, зокрема pershij.com.ua.

Депутат Закарпатської обласної ради
Іван ЧУБИРКО