Річний звіт депутата Закарпатської обласної ради Петра Добромільського

Річний звіт депутата Закарпатської обласної ради
Петра Добромільського

Будучи обраним депутатом до Закарпатської обласної ради VIII скликання за поданням політичної партії Слуга Народу по територіальному виборчому округу розширеного Хустського району, який включає в себе Хустщину, Іршавщину, Міжгірщину.

За рік моєї роботи в статусі депутата облради хочу прозвітувати про результати своєї роботи.

У своїй діяльності керувався виключно Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом обласної Ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності депутатів.

Моя діяльність як депутата обласної Ради зосереджувалася на відстоюванні законних прав та інтересів громадян, вирішенні соціальних, інфраструктурних, економічних питань пов’язаних з життям регіону та територіальних громад.

Постійно підтримував і підтримую зв’язок та координую свою діяльність із виборцями, трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями та депутатами всіх рівнів.

Запрошую всіх бажаючих на свій звіт.

Звітуватиму 23 січня 2022 року у с. Білки у приміщенні Будинку культури.

Початок о 15:00