23 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Рівіс доручив робочій групі з питань будівництва об’їзної дороги навколо м.Берегове вирішити всі земельні проблеми до літа

Пятница, 5 Февраль 2016, 09:22

У Берегівській районній адміністрації під головуванням керівника облради Михайла Рівіса відбулася робоча нарада з питань будівництва об’їзної дороги навколо м.Берегове та с.Астей до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Лужанка», на украинско-венгерской границе.

У заході також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Мікулін, керівники БерегівщиниІштван Петрушка та Йосиф Шін, мер Берегова Золтан Бабяк, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Володимир Стадник, сільські голови сіл Дийда і Астей – Іштван Егреші і Ганна Нодь, керівники відповідних служб області та району.

Як зауважив Михайло Рівіс, головна проблема, яка до нині не вирішена на місцевому рівні, — це передача земельних ділянок, що знаходяться у приватній власності берегівчан. Зараз є реальна можливість отримати фінансування для будівництва дороги. Однако,, першочергово необхідно вирішити проблему з викупом земельних ділянок у мешканців навколо Берегова та Берегівського району.

Загалом по місту й району невикупленими залишаються 65 Земельные участки, и это — 54 акров. Сільські голови виправдовувалися, они говорят, що люди не поспішають оформляти спадщину і завершувати юридичні процедури через чималу вартість послуги – 2-3 Тыс грн.. Тож конструктиву у ході наради додав Віктор Мікулін, запропонувавши створити робочу групу.

Щоб ця робота рухалася у правильному напрямку та динамічно, у робочу групу мають увійти фахові виконавці. А керівник цієї групи має нести персональну відповідальність за кожен прописаний пункт у плані заходів, — підкреслив Віктор Петрович, Добавление: — Краще віднайти по 2-3 тисячі гривень для відшкодування населенню за оформлення земельних ділянок, ніж потім затягувати цей процес через судові позови.

Під час дискусії пропонувалося кілька варіантів: допомогти довести до ладу документи громадян та викупити землю, надати альтернативні ділянки, або ж у судовому порядку відчужити неоформлені ділянки. Михайло Рівіс наголосив, у разі відмови людей оформляти документи на інші запропоновані їм земельні ділянки, доведеться примусово вилучати приватні ділянки для потреб держави, як це передбачає Земельний кодекс України.

Голова Берегівщини Іштван Петрушка запевнив, що на місцевому рівні є політична воля сільських голів, які вирішують проблемні питання зважено та поетапно. Відтак голова обласної ради запропонував провести розширену нараду новоствореної робочої групи вже наступного тижня за участі і митників, прикордонників, дорожників, земельників та керівників району і міста.

Також вирішено, що робоча група збиратиметься щодекадно й до червня п.р. питання по всіх земельних ділянках повинні бути вирішені. Лише таким чином можна перейти до реального втілення проекту будівництва об’їзної дороги.

Ссылка и: Проект затверджувався ще у 2007 год. Загальна протяжність об’їзної дороги 14,8 км з двома шляхопроводами та двома мостами. Цей шлях має стати 5-м транспортним коридором з Європи до України та збільшити пропускну здатність КПП «Лужанка». Відповідним розпорядженням Кабміну України передбачалось його завершення ще у 2010 2010. Тоді кошторисна вартість його становила 149 миллионов долларов США. Наразі ж ціна будівельно-монтажних робіт орієнтовно складає 500 миллионов долларов США.

Прес-служба Закарпатської облради

 


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх