31 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Рівіс: Сьогодні прагнення депутатів облради і правоохоронців однаковімир і спокій на нашій землі!

Среда, 17 Февраль 2016, 18:06

В среду, 17 лютого під головуванням Михайла Рівіса відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань законності, правоохранительные, майна та приватизації, правила, де керівник Віктор Русин.

На порядок денний винесено питання забезпечення охорони правопорядку в Закарпатській області та реагування правоохоронних органів на останні резонансні події, які відбулися в області з початку 2016 года, а також розгляд проектів Регламенту роботи, Положення про президію та Положення про постійні комісії обласної ради.

Участь у засіданні комісії взяли також прокурор області Володимир Янко, т.в.о. начальника ГУНП України в Закарпатській області Сергій Князєв, заступник керівника СБУ в Закарпатській області Вадим Ковальчук та обласні обранці.

Як наголосив Віктор Русин, в нашій області є ряд резонансних подійвід хуліганства із застосуванням зброї на Драгобратідо блокування транзиту російських авто вантажів територією Закарпаття. «Відслідковуючи їх, напрошується висновок, що подіїрізні, и люди — одні і ті ж. Впечатление, що хтось розхитує ситуацію в нашому мирному краї. На Закарпатті налічується близько 2 тисяч громадських організацій. Однак тільки одна з числа патріотичних активістів поводиться не так, як всі інші. Так, є протистояння України з Росією, є Схід і Захід України, які ніхто не ділить. Та маємо усвідомлювати ще й те, що на Закарпатті зареєстровано понад 4 тисячі вантажівок і Закарпаття посідає 3 місце за цим показником в Україні. Якщо сто осіб буде вирішувати долю тисячі людей, які годують свої сім’ї, тоді виникає питання: або нема комунікації силовиків з громадськими організаціями, або її потрібно налагоджувати», — мовив Віктор Павлович.

Керівництво силових структур розповіли про стан справ у нашому краї. Вони чітко і детально аналізували згадані резонансні події та наголошували на виконанні своїх обов’язків задля забезпечення правопорядку в регіоні. На місцях кожної події перебували перші керівники силових структур і проводили всі заходи, аби нормалізувати обстановку та упередити її загострення. Акція з перевезенням російських вантажів також була весь час на контролі. Оскільки перші керівники силових структур й цього разу були, как они говорят, в гущі подій від початку до їх завершення.

В то же время, силовики зауважили, що кожен співвітчизник має свій біль, тривоги, почуття і має право їх висловити. Конечно, у разі вчиненого правопорушення, незважаючи ні на партійні чи релігійні вподобання, ні на посади – такі однозначно притягуватимуться до відповідальності.

«Я задоволений роботою силовиків Закарпаття, бо крайбезпечний, мирний, и это — найголовніше», — підкреслив прокурор області. Посадовці були водночас відвертими і наголосили, що потребує активізації оперативно-розшукова діяльність на пріоритетних напрямах, узгодженість спільних заходів правоохоронних органів тощо. Тому за підсумками координаційної наради, яка відбулася вчора в обласній прокуратурі, розроблено чіткі заходи, виконання яких сприятиме підвищенню ефективності діяльності правоохоронних органів області та забезпеченню порядку. Вони також зазначили, що готові працювати з депутатським корпусом краю не тільки під час засідань, а й у робочій обстановці. Також подякували представникам мас-медіа за партнерство у роботі.

Михайло Рівіс також висловив свою думку чітко і відверто: «Якщо закарпатці, включая. й патріотичні сили краю, хочуть проводити якісь акції, обласна рада готова підтримати їх в правовому полі. Он имеет — наші громадяни і їхні прагнення, почуття нам важливі. Всі їхні звернення ми розглядаємо на сесіях та в комісіях. Так буде й надалі. Я уверен, що ніхто не зацікавлений у порушенні спокою на Закарпатті. И, якщо правоохоронна система не буде забезпечувати правопорядок і спокій у краї, будемо діяти в рамках чинного законодавства. Сьогодні прагнення депутатів облради і правоохоронців однаковімир і спокій на нашій землі», резюмував Михайло Михайлович.

Прес-служба Закарпатської облради

 

 

 


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх