Робоча група обговорила проєкт Регламенту роботи обласної ради

Сьогодні, 21 січня, за участі голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова відбулося засідання Робочої групи з підготовки проєкту  Регламенту роботи Закарпатської обласної ради, Положення про президію облради, Положення про постійні комісії облради VIII скликання.

Участь у роботі засідання також узяли: перший заступник голови облради Андрій Шекета, заступник голови Денис Ман, заступник керівника виконавчого апарату – керуючий справами виконавчого апарату Юрій Гузинець, депутат облради, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч, представники депутатських  фракцій в обласній раді.

Насамперед присутні  розглянули порівняльну таблицю до Регламенту роботи обласної ради на основі пропозицій, які надійшли від членів Робочої групи та депутатів обласної ради.

Зокрема обговорено позиції щодо порядку оприлюднення проєктів рішень на офіційному сайті. Також пропонується, щоб  проєкт рішення, який передбачає надання державної допомоги суб’єктам господарювання, відповідно до вимог Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», подавався разом із рішенням Антимонопольного комітету України, винесеного відповідно до ст. 10 цього закону.

У ході роботи засідання окремі статті Регламенту уточнені, деталізовано процедурні питання, які стосуються визначення способу та порядку розгляду питань  на засіданні ради та ін. Обговорено і використання механізму   пакетного голосування,  деякі пропозиції до проєктів положень про постійні комісії та президію обласної ради.

Підбиваючи підсумки засідання, Олексій Петров наголосив, що Регламент повинен працювати таким чином, аби обласні депутати мали змогу  конструктивно і продуктивно приймати виважені рішення задля розвитку Закарпаття та добробуту краян.

Відтак, внесені слушні пропозиції членів Робочої групи будуть опрацьовані виконавчим апаратом облради, а проєкт Регламенту – внесено на чергову  сесію обласної ради для затвердження.

Пресслужба облради