Розпочав роботу форум “Карпати-30”

Print Friendly, PDF & Email

На Закарпатті розпочав роботу форум “Карпати-30”, що проходить з ініціативи Мінрегіон та ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” .

У заході беруть участь заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря, голова Закарпатської облради Олексій Петров, заступник голови Денис Ман, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, народні депутати Іван Крулько, Михайло Лаба, Віталій Безгін, Олександр Аліксійчук, В’ячеслав Рубльов, Володимир Іванов, депутати облради, експерти, ЗМІ та громадськість.

Перед початком роботи форуму Іван Лукеря нагородив міністерською відзнакою виконавчого директора Асоціації Єврорегіон “Карпати Україна” Галину Литвин. У свою чергу Олексій Петров відзначив грамотою Мінрегіонрозвитку активного учасника Асоціації від Закарпаття, керуючу справами облради Мирославу Ливч. Також грамотою Верховної Ради нагороджено експерта з місцевого самоврядування Володимира Феськова.

“Нинішня зустріч засвідчує те, що у нас спільна мета – докласти максимум зусиль, щоб життя людей, які проживають у Карпатському регіоні – було комфортним та безпечним. По суті таке об’єднання громад 4 областей Карпатського регіону – Закарпатської, Львівської, Чернівецької, Івано-Франківської, що прагнуть спільного розвитку територій – є унікальним та нагадує карпатський барвистий вінок.Цікавість та увага до конкурсу зростає із кожним роком, підтвердженням цьому є рекордна за 5 років кількість поданих заявок – 235!Відрадно, що серед найактивніших заявників, які підготували найбільшу кількість проєктів – 8 – є «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області», яку очолює депутат облради Михайло Лаба.Я твердо переконаний, що насамперед співпраця у Карпатському регіоні – це спільне бачення проблематики, це зацікавленість громад жити у мирі і взаємоповазі, бажання розвивати партнерство на фундаменті європейських цінностей.Тож бажаю усім нам нині плідної співпраці, нових ідей та цікавих дискусій! І що найважливіше – успішних результатів на благо кожної карпатської громади”, – звернувся до присутніх Олексій Петров.