08 травня 2021

Ротарі клуб “Ужгород” ініціює екологічну акцію: «Врятуймо «Зелені легені «Карпат!»

Середа, 8 січня 2020, 12:52

На адресу голови облради Михайла Рівіса надійшов лист за підписом Президента Ротарі клубу “Ужгород” Миколи Бережанського, який інформує, що очолюваний клуб, який займається гуманітарними, соціальними та освітніми проєктами, спрямованими на розвиток місцевої громади, цього разу ініціює організацію та проведення на Закарпатті обласної  соціально-екологічної акції: «Врятуймо «Зелені легені «Карпат!».

 Проєкт реалізовуватиметься ротарійцями області із залученням державних установ, підприємств та організацій краю, у т.ч. і державних підприємств лісового господарства, закладів освіти всіх рівнів, громадських організацій, волонтерів, усіх небайдужих жителів Закарпаття. Адже Карпати, – зазначається в листі, – один із мальовничіших куточків України. Та впродовж останніх десятиліть унаслідок діяльності людини вони зазнають щкідливого впливу та  опинились під загрозою зникнення.

Мета акції – привернути уважу жителів краю до його екологічних проблем, сприяти формуванню дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, роз´ясненню важливості збереження природної спадщини, підвищенню рівня екологічної свідомості та екопатріотизму, прищепленню у підростаючого покоління  любові до природи, прагненню берегти природу рідної землі та всієї України.

 Як наголошується в листі, тільки людське добро збереже чарівний світ природи, а, отже, життя на Землі.

 Виконавчий апарат облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору