16 жовтня 2021

Розпочалося друге пленарне засідання третьої сесії Закарпатської обласної ради

Четвер, 29 липня 2021, 11:57

Сьогодні, 29 липня під головуванням Олексія Петрова розпочало роботу друге пленарне засідання другої сесії обласної ради VІII скликання. Участь у засіданні беруть керівники правоохоронних та контролюючих органів, дипломати, народні депутати Анатолій Костюх, Микола Тищенко та Михайло Лаба, а також – керівництво обласної державної адміністрації та представники ЗМІ.

Перед початком засідання голова облради Олексій Петров закликав усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання пам’ять полеглих Героїв Революції Гідності, Небесної Сотні, загиблих у війні на Сході країни та висловив глибокі співчуття закарпатським родинам, які втратили близьких внаслідок пандемії.

Голова облради також привітав військовослужбовців Сил спеціальних операцій Збройних Сил України з професійним святом, яке відзначають сьогодні 29 липня: «Вітаємо наших військовослужбовців, що оберігають мир і дбають про безпеку. Дякуємо за мужність! Бажаємо легкої служби, сил, здоров’я, добра у родинах і швидкого повернення додому».

Відтак Олексій Петров подякував усім службам, відповідальним за життєзабезпечення області – особливо військовим, рятувальникам, дорожникам, які оперативно взаємодіяли з місцевою громадою у посиленому режимі в умовах ліквідації наслідків стихійного лиха на Рахівщині.

«Місцева влада має належно провести документування наслідків, які спричинені підтопленням. Обласна державна адміністрація – вжити вичерпні заходи в межах повноважень з тим, щоб відшкодувати завдану паводком шкоду», — повідомив голова облради і додав, що на території, що зазнала стихійного лиха, вже завершуються роботи з відновлення дороги загального користування місцевого значення Ясіня – Стебний, зруйнованої паводком.

Затим голова обласної ради висловив вдячність медикам, які у понаднормовому режимі займаються вакцинацією та цілодобово і фахово лікують хворих на коронавірус та угорським партнерам, їхнім консульствам на території області та колегам-депутатам із фракції КМКС за сприяння і надану можливість скористатися пропозицією Угорщини безкоштовно отримати щеплення жителям області від коронавірусу на території КПП на кордоні з Україною.

Розпочинаючи засідання, Олексій Петров виконав кілька приємних місій.
По-перше привітав депутатів, які святкували день народження у міжсесійний період: Пийтера Чабу, Ірину Мацепуру, Ольгу Олексик, Романа Сарая та сьогоднішню іменинницю Андріану Сушко.

Також спікер облради привітав із призначенням Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йожефа Бачкаї, нового керівника Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Закарпатській області Михайла Петрішку та новопризначеного директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Віктора Мацолу.

Згідно реєстрації, у сесійній залі присутньо 35 із 64 депутатів Закарпатської обласної ради. Сесія правомочна.

Пресслужба Закарпатської обласної ради