15 жовтня 2019

Розпочато підготовку до ІХ Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

вівторок, 8 жовтня 2019, 16:55

Про це повідомляє Президент Асоціації районних та обласних рад України Сергій Чернов у листі, адресованому голові облради Михайлу Рівісу. Захід відбудеться у м.Києві 9 листопада 2019 року у Колонній залі Київської міської держадміністрації.
Фестиваль проходитиме під девізом «Творчість заради майбутнього!» та має на меті показати всю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.
Окремою номінацією Українська асоціація районних та обласних рад започаткувала твір, який розкриває самобутність культури регіону України ‒ «Перлина громади».
Почесним Головою журі є Народна артистка України, Лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка Лідія Забіляста.
З інформацією щодо підготовки та проведення Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» можна ознайомитись на сайті http://perlyny.com.ua/ та за телефонами оргкомітету 0445864011, 0675201135.

Виконавчий апарат облради