27 січня 2021

  • Вітання


    Олексій Петров

    голова Закарпатської обласної ради
    Детальніше »
  • Анонси

  • Фотогалерея

  • Банери

Розвитку малого та середнього підприємництва у краї – підтримка депутатського корпусу обласної ради

Середа, 23 грудня 2020, 10:18

Підтвердженням цьому є відповідне рішення «Про Програму розвитку малого та середнього підприємництва у Закарпатській області на 2021 – 2023 роки», яке обласні обранці прийняли у ході третього пленарного засідання першої сесії обласної ради 8-го скликання.

Програма  націлена на стимулювання розвитку малого та середнього підприємництва, створення сприятливого бізнес-середовища шляхом консолідації зусиль місцевих органів влади, суб’єктів підприємницької діяльності, громадських організацій, об’єднань підприємців, бізнес-асоціацій тощо задля підвищення добробуту населення області.

Пріоритетні напрями підтримки малого та середнього підприємництва в області на 2021 – 2023 роки визначені регіональною Стратегією розвитку Закарпатської області на період 2021 – 2027 років та Планом заходів із її реалізації.

Одним із вагомих чинників успішного розвитку підприємництва є швидкий пошук оптимальної стратегії виживання та негайне реагування на зміни у бізнес-кліматі. Значна частина суб’єктів підприємництва, особливо підприємців-початківців, відчувають дефіцит у стартовому капіталі, комерційних площах, виробничих та службових п я риміщеннях, земельних ділянках для облаштування бізнесу.

Доступ до фінансових, у тому числі кредитних ресурсів, є одним із найважливіших чинників розвитку малого та середнього підприємництва.

За рахунок коштів обласного бюджету Програмою передбачено заходи з часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами суб’єктам малого та середнього підприємництва, які залучили банківські кредити для впровадження інвестиційних проектів та надання фінансової підтримки підприємцям-початківцям для реалізації інвестиційних проєктів (стартапів). Планується утворення мережі центрів (пунктів) підтримки підприємництва на рівні громад, створення регіональної стартап-школи інновацій на базі державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» тощо.

Фінансування Програми планується здійснювати за рахунок коштів обласного бюджету у межах видатків, передбачених головному розпорядникові коштів, відповідальному за виконання заходів і завдань Програми та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми,  – 25424,0 тис грн.

Пресслужба облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору