- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Щорічний інвестиційний форум “Закарпаття – бізнес в центрі Європи” привертає увагу міжнародної ділової спільноти до економічно-інвестиційних принад Закарпаття

[1]Такий лейтмотив звучав сьогодні, 10 жовтня, на урочистому відкритті V щорічного інвестиційного форуму “Закарпаття – бізнес в центрі Європи”, який відбувся в приміщенні культурно-історичного комплексу “Совине гніздо”, що в м. Ужгород.

Серед запрошених: голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, голова ОДА Ігор Бондаренко та його заступник – Олексій Гетманенко, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, народний депутати України Андрій Жупанин, голова Свалявської райради Мирослава Ливч, директор департаменту економічного розвитку ОДА, депутат облради Денис Ман, керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець, депутати різних рівнів, дипломати, науковці, представники бізнесових кіл і керівники провідних підприємств краю, успішні жінки-підприємці, а також представники потенційних інвесторів із Угорщини, Чехії, Словаччини, Польщі та Румунії. Усього- понад 200 осіб.

Традиційно захід розпочався із яскравої презентації інвестиційного потенціалу Закарпатської області.
Відтак посадовці та гості виголосили вітальні промови, в яких розповіли не тільки про інвестиційні можливості краю, а й окреслили спільні завдання на близьку та подальшу перспективи в рамках ухвалених нових законів щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні. Бажали успішних ділових контактів, напрацювань у сфері покращення бізнес-клімату на місцях та ефективної взаємодії з владою і громадами.
Після офіційної частини форум працював у форматі презентацій і панельних дискусій, де йшлося про стимулювання інвестиційної діяльності, оздоровлення економіки України, про інвестиційні паспорти ОТГ та стратегії їх розвитку, індустрію краси і здоров’я, кіновиробництво на Закарпатті тощо.

Були представлені інвестиційні кейси, зокрема: «Фішер – лідер європейського ринку з виробництва лиж».
Родзинкою програми форуму все ж була презентація інвестиційного порталу Закарпатської області, служби супроводу інвестора.

Виконавчий апарат облради