Сертифікація ужгородського аеропорту — основне завдання влади й колективу летовища

Print Friendly, PDF & Email

Голова Закарпатської обласноої ради Володимир Чубірко вчергове зустрівся з колективом комунального підприємства “Міжнародний аеропорт Ужгород” та новим керівником Русланом Ліісом. Про це він написав на своїй сторінці у мережі “Фейсбук”.
 
“Сьогодні мав чергову зустріч з колективом і призначеним новим-старим директором Русланом Ліісом. Приємно нарешті відзначити діалог і конструктив. Пройшлися по всім пунктам дорожньої карти для сертифікації аеропорту, адже для того, щоб розвиватися, він мусить на себе заробляти.
 
На жаль, наслідки багаторічної безгосподарності на цьому підприємстві доведеться розгрібати ще довго. Але сьогодні мусимо у терміновому порядку робити все, щоб налагодити робочий процес. Країні, Закарпаттю вкрай потрібен аеропорт і хоча б мінімальне авіасполучення. Зараз це питання №1.
 
Обговорили багато аспектів, розподілили задачі. За колективом – наведення ладу в документообігу, звітах, технічних вимогах, угоди з третіми сторонами, робота з персоналом, кваліфіковані кадри. Обласна рада як власник – вирішує комунальні питання, допомагає із закупкою необхідного технічного обладнання, здійснює контроль дотримання соціальних вимог.
 
До речі, борг по зарплаті працівникам і цього разу закриємо. При цьому люди повинні розуміти, що зарплата залежатиме від виконаної роботи.
 
До діла і вперед. Наступна контрольна зустріч – за 3 тижні”, — написав голова облради.