17 вересня 2019

Шановні дипломати та працівники консульських установ!

субота, 22 грудня 2018, 08:10
Прийміть від імені депутатського корпусу Закарпатської облради  та від мене особисто найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників дипломатичної служби!
Завдяки тісній співпраці дипломатів з обласною владою, порозумінню, конструктивній роботі – ефективно відредаговано на різні виклики та загрози національній безпеці нашої держави, відстояні інтереси мирного та міжнаціонального Закарпаття.
При цьому, максимально збережено дружні відносини Закарпаття з країнами-сусідами, більше того – вони стали нашими стратегічними партнерами у реалізації різних інвестиційних проектів, співпраці у багатосторонніх форматах, у вирішенні актуальних питань з життєдіяльності нашого краю.
Тож, з нагоди свята бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, творчої наснаги та вагомих успіхів у стратегічних напрямах зовнішньої політики, вийти на фінішний  рубіж у процесі європейської інтеграції.
З повагою,
голова Закарпатської облради                     Михайло Рівіс