31 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Шановні дипломати та працівники консульських установ!

Суббота, 22 Декабрь 2018, 08:10
Прийміть від імені депутатського корпусу Закарпатської облради та від мене особисто найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників дипломатичної служби!
Завдяки тісній співпраці дипломатів з обласною владою, порозумінню, конструктивній роботі – ефективно відредаговано на різні виклики та загрози національній безпеці нашої держави, відстояні інтереси мирного та міжнаціонального Закарпаття.
Когда это, максимально збережено дружні відносини Закарпаття з країнами-сусідами, більше тоговони стали нашими стратегічними партнерами у реалізації різних інвестиційних проектів, співпраці у багатосторонніх форматах, у вирішенні актуальних питань з життєдіяльності нашого краю.
Так, з нагоди свята бажаю всім міцного здоров’я, благосостояние, творчої наснаги та вагомих успіхів у стратегічних напрямах зовнішньої політики, вийти на фінішний рубіж у процесі європейської інтеграції.
С уважением,
голова Закарпатської облради Михайло Рівіс

Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх