17 вересня 2019

Шановні працівники архівних установ Закарпаття!

понеділок, 24 грудня 2018, 08:00
Від імені депутатів Закарпатської обласної ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників архівних установ!
Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно значущу справу – зберігаєте історичну скарбницю нашого краю для прийдешніх поколінь. Ваша копітка робота єднає минуле із сьогоденням, а іноді встановлює історичну справедливість.
Нехай ваш професіоналізм і велика відповідальність, відданість справі і надалі будуть запорукою створення правдивої хроніки Закарпаття для знання власної історії.
Тож, шановні біографи краю, бажаю вам творчих успіхів, натхнення зберігати і примножувати кращі традиції своєї професії. Нехай у ваших родинах панують мир, щастя, злагода і добробут!
З повагою,
голова Закарпатської обласної ради                    Михайло Рівіс