29 жовтня 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Шановні працівники енергетичної галузі Закарпаття!

Субота, 22 грудня 2018, 08:00

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем енергетика України!

Кілька десятків трудових династій енергетиків краю створювали енергосистему Закарпаття, працюючи диспетчерами, інженерами, монтерами, забезпечуючи безперебійну роботу промислових підприємств, ефективність функціонування соціальної сфери, зв’язку та транспорту, надаючи комфортний побут краян – тепло і світло у школах та дитячих садках, у лікарнях та установах, в наших оселях.

Сьогодні успішно вводяться в експлуатацію нові енергетичні потужності, впроваджуються енергозберігаючі та екологічно безпечні енергосистеми, що свідчить про високий потенціал енергетичної галузі України. А ви щоденною працею вселяєте впевненість у тому, що у домівках краян і надалі буде світло, тепло і затишно.

Від імені депутатського корпусу облради висловлюю вам щиру подяку за самовіддану працю, зичу всім щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, добра й усіляких гараздів, стабільності та впевненості у завтрашньому дні!

З повагою,

голова Закарпатської облради Михайло Рівіс