Print Friendly, PDF & Email

Шановні працівники музеїв!

Сьогодні — світова спільнота відзначає Ваше професійне свято —  Міжнародний день музеїв. Багатонаціональне Закарпаття донині зберігає чимало артефактів із життя та побуту як України, так і інших європейських країн. І саме завдяки Вашій щоденній творчій праці, ми забезпечуємо збереження пам’яті про колись присутні у нашому краї традиції, досягнення, звичаєву та сучасну культуру.

Для мене особисто питання збереження історичної та культурної спадщини нашого прекрасного краю завжди було і буде у пріоритеті. Саме тому ми активно взялися за реконструкцію Ужгородського замку та консервування й музеїфікацію  замків у Середньому, Квасові Королеві й Виноградові. Працюємо над реконструкцією обласної філармонії та проводимо роботи зі збереження дерев’яних церков краю.

Зберегти усю цю історичну та архітектурну велич, яка нас оточує, покликана і започаткована Президентом Програма “Велика реставрація”…

Від імені депутатського корпусу Закарпатської обласної ради щиро вітаю Вас із професійним святом! Бажаю благополуччя, професійного успіху, міцного здоров’я, тепла та родинного затишку!

З повагою, голова Закарпатської обласної ради
Олексій Петров