20 червня 2019

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

п`ятниця, 31 травня 2019, 15:00

Від імені депутатського корпусу краю та від себе особисто щиро вітаю вас зі Святом останнього дзвоника!

Цей день стане незабутнім особливо для вас, дорогі випускники, бо відкриє дорогу у доросле, незвідане та таке цікаве для пізнання життя.

Ви – надія нашої держави, від кожного з вас залежить її майбутнє. Хтось із вас стане політиком, хтось – підприємцем, а хтось – державним службовцем. Та де б ви не були, куди б не закидали долі і дороги, пам’ятайте про рідну школу, вчителів, батьків і їх жертовну працю заради вас, щоб дати вам можливість творити свою долю та долю рідної Батьківщини.

Окремо складаю подяку сьогодні вам, дорогі вчителі, людям, які щоденно та безкорисливо віддають свої сили, таланти, щедрість душі і терпіння обраній професії та своїм учням. Чимало з них уже стали гордістю не тільки рідного краю, а й усієї України, а ще більше, я впевнений, буде таких, бо наша молодь – прекрасна, розумна і наполеглива.

Тож у добру путь, шановні випускники! У Божий час! Наснаги вам, успіхів, здійснення всі планів, мрій і сподівань!
Зі святом вас!

Голова Закарпатської облради