05 червня 2020
  • Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Шановні закарпатці! Дорогі мої земляки!

субота, 18 квітня 2020, 08:00

Через убивчий вірус в умовах карантину ми зустріли Вербну неділю, на порозі – найвеличніше, споконвіку найулюбленіше християнське свято – Великдень, котрий вірники як західного, так і східного обряду змушені проводити вдома, слухати Богослужіння онлайн, єднаючись символічно та духовно. Без улюблених розваг, традиційного застілля у широкому колі рідних і друзів. Пріоритетними стали інші цінності. Все, що мало значення для нас ще не так давно, сьогодні здається далеким минулим. Нині сумний час епідемії, доймає тривога за майбутнє.

Тому я не закликаю вас, я прошу: дорогі мої закарпатці, щоб вийти з цієї ситуації, маємо діяти правильно, чітко дотримуватись обмежувальних заходів, бути небайдужими до тих, кому нині найважче.

Давайте проявімо мудрість заради рідних і близьких та зберімося за сімейним столом із глибокою вірою у милосердя Боже на ліпші часи, які неодмінно настануть, у перемогу світла, добра і життя. Не пориваймося з пасхальними кошиками до церкви. Адже вони будуть освячені в особливий спосіб.

Тож нехай Паски, писанки і крашанки під мелодії дзвонів додадуть вам настрою, звеселять оселі, а родинні молитви влиють у ваші серця добрі наміри, бажання і благу вість «Христос Воскрес»!

Дай вам, Боже, миру, злагоди, мудрості та снаги діждатися наступного Великодня при міцнім здоров’ї, у добрі і радості. Заради дітей і онуків, рідного краю, всієї України!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс