28 Сентябрь 2020

Уважаемые неповторимый! Дорогі мої земляки!

Суббота, 18 Апрель 2020, 08:00

Через убивчий вірус в умовах карантину ми зустріли Вербну неділю, на порозі – найвеличніше, споконвіку найулюбленіше християнське свято – Великдень, котрий вірники як західного, так і східного обряду змушені проводити вдома, слухати Богослужіння онлайн, єднаючись символічно та духовно. Без улюблених розваг, традиційного застілля у широкому колі рідних і друзів. Пріоритетними стали інші цінності. Все, що мало значення для нас ще не так давно, сьогодні здається далеким минулим. Нині сумний час епідемії, доймає тривога за майбутнє.

Тому я не закликаю вас, я прошу: дорогі мої закарпатці, щоб вийти з цієї ситуації, маємо діяти правильно, чітко дотримуватись обмежувальних заходів, бути небайдужими до тих, кому нині найважче.

Давайте проявімо мудрість заради рідних і близьких та зберімося за сімейним столом із глибокою вірою у милосердя Боже на ліпші часи, які неодмінно настануть, у перемогу світла, добра і життя. Не пориваймося з пасхальними кошиками до церкви. Адже вони будуть освячені в особливий спосіб.

Тож нехай Паски, писанки і крашанки під мелодії дзвонів додадуть вам настрою, звеселять оселі, а родинні молитви влиють у ваші серця добрі наміри, бажання і благу вість «Христос Воскрес»!

Дать вам, Бог, мир, Гармония, мудрості та снаги діждатися наступного Великодня при міцнім здоров’ї, у добрі і радості. Заради дітей і онуків, родной земли, всієї України!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх