Шановні земляки! Дорогі юнаки і дівчата!

В усі часи чудова закарпатська молодь дарує нам відчуття гордості своїми здобутками у науці, спорті, культурі, мистецтві, возвеличуючи рідний край та державу!

На жаль, нещадна війна змінила життя кожного українця, змусила молодих людей швидко подорослішати та скорегувати свої плани на майбутнє. Спасибі мужнім донькам і синам рідної землі, які із перших днів віроломної агресії росії боронять суверенітет і територіальну цілісність України! Дякую кожному, хто волонтерить, впроваджує соціальні та гуманітарні ініціативи.

Твердо вірю, що Перемога буде за нами! А талановита і креативна українська молодь зможе реалізувати свій творчий та духовно-інтелектуальний потенціал, втілювати прогресивні ідеї, розбудувати заможну державу.

Тож, від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто вітаю із Міжнародним днем молоді! Бажаю кожному міцного здоров’я, оптимізму, натхнення, успіхів, здійснення мрій у мирній і процвітаючій Україні!

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко