27 лютого 2021

Скасувати абонплату за газ просять закарпатські депутати в столичних мужів

П’ятниця, 7 квітня 2017, 15:26

Сьогодні депутати Закарпатської обласної ради зібралися на позачергове засідання. На порядку денному одне питання – газове.

Перш за все депутати розробили та затвердили звернення до перших осіб краю аби скасувати абонплату за газ, яку минулого тижня визначила нацкомісія з регулювання енергетики Крайові обранці переконані, що вартість транспортування вже включена в ціну за блакитне паливо. А додаткова абонплата – це ще один спосіб нажитися для газових підприємств-монополістів. Крім того депутат  Золтан Ленд’єл запропонував передати всі газові системи області на баланс нового комунального підприємства, яке в результаті зможе здавати газові системи в оренду ПАТ «Закарпатгаз», яке наразі користується мережами на безоплатній основі. Хоча  більшість місцевих газових шляхів закарпатці в свій час прокладали власним коштом. В результаті звернення направлять до столичних мужів вже найближчим часом, а от доцільність створення нового комунального підприємства вивчать і розглянуть вже на наступному засіданні 27 квітня

Михайло  РІВІС  голова Закарпатської обласної ради

Ми прийняли рішення вивчити питання щодо створення КП, оскільки треба зрозуміти як ми його будемо фінансувати. Що ми можемо забрати, тому, що не тільки за рахунок коштів місцевого населення, але і за кошти Закарпатгазу будувалися ці розподільчі мережі. Аби мине загнали область у колапс ми доли доручення вивчити це питання. Профільна комісія повинна дати свої висновки після чого ми тільки будемо приймати рішення про можливість  вилучення газорозподільчих мереж із власності «Закарпатгазу» у комунальну власність. Але альтернативно ми будемо вивчати можливість отримання орендної плати за те, що ми віддали мережі в користування Закарпатгазу і ми будемо шукати компенсацію аби покривати населенню певні витрати. Це питання пішло у вивчення. Але от звернення ми прийняли аби повністю скасувати  плату за під’єднання до розподільчих мереж.

Джерело: http://uzhinform.com/sobytiya/skasuvati-abonplatu-za-gaz-prosyat-zakarpatski-deputati-v-stolichnix-muzhiv.html


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору