24 січня 2022

Словацька коопераційна біржа запрошує на встановлення бізнес-контактів

Середа, 6 жовтня 2021, 11:04

21 жовтня 2021 р. в Братиславі проходитиме Словацька коопераційна біржа, організована Словацьким агентством з інвестицій та розвитку торгівлі  (SARIO).

Словацька коопераційна біржа є традиційним щорічним міжнародним заходом, спрямованим на встановлення та розвиток прямих бізнес-контактів між підприємцями/підприємствами різних країн Європи та світу.

Темою Словацької коопераційної біржі є сучасна промисловість та цифрова підтримка інновацій. У формі супровідної професійної програми зареєстровані учасники також отримають інформацію щодо підтримки експорту та можливостей бізнесу, інвестицій та розвитку підприємницької діяльності у Словаччині та за кордоном.

Важливою частиною заходу також стануть двосторонні переговори з міжнародною участю, на яких зареєстровані підприємтсва матимуть змогу зв»язатися не лише з підприємствами із ключових галузей, а також  з представниками університетів та науково-дослідних інститутів, які презентуватимуть свої конкретні проєкти. Крім того, готуються індивідуальні зустрічі з представниками агентства SARIO, інноваційних компаній, університетів та іншими партнерами даного заходу.

Засідання біржі проходитиме в режимі онлайн. З докладною інформацією про захід (програма, умови участі, реєстраційні формуляри тощо) можна ознайомитися на офіційній веб-сторінці SARIO:

https://www.sario.sk/en/events-projects/slovak-matchmaking-fair-2021-online-0

 

 

 


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору