Сьогодні, 10 листопада, в обласній раді відбулася прес-конференція про результати впровадження міжнародного грантового проєкту HUSKROUА (Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна)

«Транскордонний обмін знаннями про метод міні-інвазивної хірургії та сучасна медична допомога», який реалізує КНП «Закарпатська обласна клінічна лікарня ім. А. Новака» Закарпатської обласної ради.

Спікерами виступили: виконуючий повноваження голови облради Андрій Шекета, директор обласної клінічної лікарні Юрій Яцина, завідувачка кафедри хірургічних хвороб УжНУ, проф. Патріція Болдижар.

У ході заходу наголошувалося, що проєкт має на меті створити необхідні умови для відповідного та високоякісного медичного обслуговування, пов’язаного з хірургічним втручанням, з особливим акцентом на сучасне медичне обслуговування пацієнтів, що отримали травми та поранення під час військових дій. Партнер Обласної клінічної лікарні – Центральна лікарня та університетська навчальна лікарня округу Боршод-Абауй-Земплен (м. Мішкольц Угорщини).

Детальніше у відео.