Сьогодні свій День народження святкує Керівник канцелярії гетьмана, координаторка співпраці Краю Височина та Закарпатської області Катержина Свободова.  

Print Friendly, PDF & Email

Шановна Катержино, за багато років дружби, ми знаємо Вас як мудру, чудову людину, яка полюбила наш край усією душею. Ми висловлюємо Вам повагу та шану за усе те добро, що Ви зробили для Закарпаття та продовжуєте робити у непростий для усієї країни час. У Вашій особі віддзеркалюється дружня до України Чехія, яка однією із перших країн гостинно відчинила двері українцям, що рятувалися від жахіть російської війни.
 
Від імені усього депутатського корпусу та від себе особисто висловлюю Вам вдячність за щире серце, ініціативність, професійність, оптимізм.
 
Нехай добро повертається до Вас сторицею!
Бажаємо аби у Вашому домі завжди панували мир, злагода і добробут.
Нехай доля буде прихильною до Вас, нехай посіяні Вами блага щедро колосяться нивою тісної міжнародної співпраці між нашими народами!
 
Dnes slaví své narozeniny vedoucí Oddělení kanceláře hejtmana Kraje Vysočina a koordinátorka spolupráce mezi Krajem Vysočina a Zakarpatskou oblastí, paní Kateřina Svobodová.
 
Vážená paní Kateřino, po mnoha letech přátelství Vás známe jako moudrého, úžasného člověka, který si naši země oblíbil celou svou duší. Vyjadřujeme Vám úctu a respekt za všechno dobré, co jste udělali pro Zakarpatí a nadále v těžké době děláte pro celou naši zemi. Vaše osobnost symbolizuje české přátelství k Ukrajině. Česká republika byla jednou z prvních zemí, která pohostinně otevřela své dveře Ukrajincům prchajícím před hrůzami ruské války.
 
Jménem celého poslaneckého sboru a svým jménem Vám vyjadřuji svou vděčnost za vaše upřímné srdce, iniciativu, profesionalitu, optimismus
 
Kéž se Vám dobrota vrátí stonásobně!
 
Přejeme Vám, aby ve Vašem domově vládl vždy mír, harmonie a prosperita. Nechť Vaši práci provází zdar, aby Vámi zaseté dobrotivé símě kvetlo polem hluboké mezinárodní spolupráce mezi našimi národy!
S pozdravem, předseda Zakarpatské regionální rady Volodymyr Chubirko.