Союз українців Румунії організував передачу генераторів для закарпатців

Днями заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук та керуюча справами облради Мирослава Ливч у міжнародному пункті пропуску “Солотвино” отримали генератори від Марамурошської філії Союзу українців Румунії. Пристрої забезпечуватимуть безперебійне функціонування окремих навчальних закладів краю. Відтак передали генератори в Майданський старостинський округ Міжгірської селищної ради, а також у Маломартинківську початкову школу з дошкільним підрозділом Свалявської міської ради та у Вільховецько-Лазівський заклад дошкільної освіти Вільховецької сільської ради. Обласні депутати переказали слова щирої вдячності голові Марамурошської філії СУР Мирославу Петрецькому, який вчергове відгукнувся на прохання керівництва Закарпатської обласної ради щодо потреб генераторів та організував їх для наших дитячих освітніх закладів.

Нещодавно нові генератори різної потужності отримали й громади Рахівського району від Союзу українців в Румунії. Тут зазначена техніка дозволить безперебійно функціонувати об‘єктам критичної інфраструктури в громаді.

Пресслужба Закарпатської облради