15 грудня 2019

Спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» – ІІ вийшов на якісно новий рівень

середа, 6 липня 2011, 12:23

Спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» – ІІ розпочинає співпрацю з 900 громадами в усіх регіонах Україні для підтримки сталого розвитку сільських територій шляхом впровадження ініціатив з самоуповноваження та відродження громад для реального покращення рівня їх життя на місцевому рівні. Про це повідомила координатор Закарпатського обласного ресурсного центру громад Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Любов Павлович.

Крім того, Проект підтримує співпрацю громад з обласними, районними та місцевими органами влади за допомогою розвитку та реалізації багатостороннього партнерства між громадами та місцевою владою, приватним сектором та міжнародними донорськими організаціями, внаслідок якого спільно створюється відчутне покращення якості життя на селі. Друга фаза Проекту розпочалась у червні 2011 року і триватиме до червня 2015 року. Бюджет проекту – 17 млн. євро.

Ініціатива фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні, за підтримки Уряду України та у партнерстві з місцевими органами влади / самоврядування.

Прес-служба облради