08 травня 2021

Співпраця посилюється

Понеділок, 31 серпня 2015, 15:58

Нещодавно чеські партнери завітали на Міжгірщину, аби перевірити, як реалізовується проект з проведення капітального ремонту Соймівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Адже в нашому районі край Височіна через благодійний фонд “ViZa та Закарпатська обласна рада профінансували першу чергу капремонту корпусу №2 вищезгаданого навчального закладу, в якому навчаються учні початкових класів.

Загалом зовнішні роботи практично завершені. Підрядником освоєно 400 тис. грн., (з них 185 тис. – кошти благодійного фонду “ViZa”) за рахунок чого перекрито дах, закуплено та встановлено пластикові теплозберігаючі вікна, зовнішні двері. Однак члени делегації краю Височіна Чеської Республіки та голова районної ради Іван Ярема за зустрічі, яка відбулася в рамках чергового робочого візиту гостей-партнерів минулого тижня, дійшли до висновку, що найближчим часом необхідно зробити внутрішній капітальний ремонт другого корпусу Соймівської ЗОШ І-ІІ ст. За словами Івана Яреми, районною радою направлений лист до обласної ради з проханням виділити кошти в сумі 415 тис. грн. на продовження ремонту шкільного корпусу, що, до речі, збудований у минулому столітті за правління чеського уряду.

Чеські партнери залишилися задоволеними станом реалізації спільного інвестиційного проекту та намітили подальші етапи ремонтних робіт.

“Для забезпечення комфортного навчання учнів необхідно зробити капітальний ремонт класних приміщень, ігрових кімнат, кухні та їдальні, встановити нову систему опалення. Проведення цих робіт дасть можливість відкрити і дитячий садок, який в даний час відсутній у селі.

Ми докладемо всіх зусиль, щоб найближчим часом діти гірського села Сойми змогли навчатися і розвиватися у кращих умовах”, — зазначив голова районної ради.

Співпрацю з краєм Височіна, благодійним фондом “ViZa” та обласною радою започаткував  голова облради минулого скликання Михайло Кічковський і продовжили голови обласної ради теперішнього скликання  Іван Балога та Володимир Чубірко.

Слід відзначити, що представники Чеської Республіки, зокрема, благодійного фонду “ViZa”, вже неодноразово співпрацювали з нашим районом. У минулі роки було проведено реконструкцію та капітальний ремонт Колочава-Брадолецької та Колочавської  амбулаторій загальної практики сімейної медицини, замінено вікна та двері у ФАПах Міжгірщини тощо.

Міжгірська районна рада


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору