28 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Стартувала серія онлайн тренінгів Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» під назвою «Успішна грантова заявка не встаючи з дивану»

Четверг, 30 Апрель 2020, 13:10

Сегодня, 30 Апрель, Асоціація “Єврорегіон Карпати – Україна” розпочинає серію з п’яти тренінгів “Успішна грантова заявка не встаючи з дивану” для представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та неурядових організацій.

За словами керівництва Асоціації, карантин продовжується, але не для грантодавців. Адже відкритих конкурсів зараз багато, как никогда. Тому тренінги присвячено питанням написання проєктних заявок, оформлення бюджету та пошуку інформації про актуальні можливості.

Буде проведено п’ять інтерактивних занять у Zoom, де фахівці Асоціації розкажуть: які проєкти мають найвищі шанси на перемогу; про магію цифр або все про формування бюджету; промоцію – нехай про ваші здобутки знають всі; як НЕ треба писати заявку; де шукати конкурси та програми, щоб не пропустити найкращі можливості.

Теорія, практичні завдання в режимі онлайн і навіть домашні завдання – усе на відповідному рівні. Шансу не засвоїти матеріал не залишиться. А троє найактивніших ще й отримають приємні подарунки..

До участі у навчаннях запрошені проєктні менеджери із Закарпатської, Ивано Франковск, Львівської та Чернівецької областей .

Пресслужба облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх