Студенти Ужгородського Інституту культури і мистецтв повернулися у стіни рідного вузу після навчання у Пряшівській консерваторії ім. Кардоша Словацької Республіки

Як розповіла керівник Інституту, депутат облради Наталія Шетеля, навчання проходило у рамках відповідної угоди про співробітництво, скріпленої підписами керівників обох освітніх закладів.

Цей документ дав можливість викладачам співпрацювати у сфері науково-методичної роботи для підвищення ефективності та результативності навчально-виховного процесу, студентам – здобувати нові знання і навички за узгодженими програмами сторін.

Сьогодні до Пряшева відбула нова група вихованців УжІКіМ.

Директорка інституту Наталія Шетеля висловила слова сердечної подяки керівництву консерваторії за теплий прийом закарпатських обдарувань.

На її переконання, практика обміну студентами – це чудова можливість для талановитих юнаків і дівчат «прокачати» свої знання на новому рівні, відкрити для себе культуру братньої країни, вивчити її звичаї, традиції і здобути багаж нових ініціатив, умінь, синергії.

«Дорогі студенти! Пам’ятайте, що ви – представляєте за кордоном рідну Україну, яка сьогодні бореться з окупантами за ваше щасливе завтра. Тож навчайтесь сумлінно і відповідально, аби відтак мати здібності і наснагу зробити Україну сильною, прекрасною та щасливою!», – звернулась до студентів з набуттям словом директорка.