Свалявська міська лікарня отримала сучасне авто швидкої допомоги

У відповідь на лист першого заступника голови Закарпатської облради Андрія Шекети щодо гуманітарних потреб у медичній галузі, ГО «Меличний Корпус» організувала та передала Свалявській міській лікарні автомобіль швидкої допомоги.

Сьогодні медичний автомобіль марки «Фольксваген» привезли безпосередньо до медзакладу. Швидку привезли з Польщі.

Цінний подарунок, окрім медперсоналу зустріли Андрій Шекета та керуюча справами облради Мирослава Ливч. Вони подякували волонтерам за техніку, яка допомагатиме оперативному лікуванню як поранених бійців ЗСУ, так і цивільного населення міста та району.

Працівники Свалявської лікарні розповіли, що такого автомобіля не мали з часу заснування їх медзакладу й пообіцяли докласти всіх зусиль, аби авто використовувалося максимально ефективно.

Довідково:
Громадська організація «Медичний Корпус» почала діяти в перші місяці війні на Донбасі. У 20015 – 2017 роках ГО «Медичний Корпус» надавав невідкладну допомогу військовослужбовцям та цивільному населенню у районі міста Горловка Донецької області при співпраці з 56 та 30 Бригадами ЗСУ. В 2016 році був реалізовано проект «Кровомобіль», який забезпечував шпиталі елементами крові на Сході України. На даний час, ГО «Медичний Корпус» організує пряму поставку гуманітарної допомоги та ліків, як з території України, так із-за її меж. Наразі організація за власні кошти і кошти волонтерів придбала вже 15 автомобілів швидкої допомоги.

Пресслужба Закарпатської обласної ради