15 квітня 2021

Святкова коляда завітала до керівництва Закарпаття

Понеділок, 11 січня 2021, 14:45

Сьогодні, 11 січня 2021 року,  за доброю традицією привітати керівництво області  з Новим роком та Різдвом Христовим завітали колядники – дитяча група Єпископської резиденції Мукачівської греко-католицької єпархії та священники Гуцульщини Закарпаття,  яких супроводжував Владика Ніл Лущак – Адміністратор Мукачівської єпархії.

Чарівні ангели, пастушки та інші зворушливі персонажі вертепу про  народження Спасителя Світу дарували різдвяні радісні колядки та щедрі віншування в атріумі обласної ради.

Разом із ними колядували: голова обласної ради Олексій Петров, його заступник – Денис Ман, перший заступник голови ОДА Олег Коцюба та заступник голови – Ольга Травіна, керуюча справами облради – Мирослава Ливч та депутат облради Володимир Чубірко.

Олексій Геннадійович щиро подякував поважним гостям за візит,  зазначивши: «Чесно вам скажу, що  такої чудової коляди я у своєму житті ще не бачив і не чув. Відчуваю, що після цих щирих віншувань робота обласної ради стане в десятки разів продуктивнішою! Друзі, щиро вдячний вам за такий прекрасний виступ, за ваші побажання, за те, що ви принесли нам свято у цю будівлю та  радість в наші серця!  Ви – надзвичайно талановиті, і я дякую вам, що зберігаєте наші українські та закарпатські традиції,  прославляєте Бога у це величне і улюблене всіма нами свято! Бажаю вам щастя, радості, здоров’я, нехай всі ваші бажання і мрії здійсняться! А за файні колядки, як і має бути, для вас ми підготували  солодощі і не тільки…».

Відтак  керівники обласної влади вручили колядникам подарунки.

Пресслужба облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору