24 Ян 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Святкова коляда завітала до керівництва Закарпаття

Понедельник, 11 Январь 2021, 14:45

Сегодня, 11 Ян 2021 года,  за доброю традицією привітати керівництво області з Новим роком та Різдвом Христовим завітали колядники – дитяча група Єпископської резиденції Мукачівської греко-католицької єпархії та священники Гуцульщини Закарпаттяяких супроводжував Владика Ніл Лущак – Адміністратор Мукачівської єпархії.

Чарівні ангели, пастушки та інші зворушливі персонажі вертепу про народження Спасителя Світу дарували різдвяні радісні колядки та щедрі віншування в атріумі обласної ради.

Разом із ними колядували: голова обласної ради Олексій Петров, його заступник – Денис Ман, перший заступник голови ОДА Олег Коцюба та заступник голови – Ольга Травіна, керуюча справами облради – Мирослава Ливч та депутат облради Володимир Чубірко.

Олексій Геннадійович щиро подякував поважним гостям за візит,  Отмечая: «Чесно вам скажу, що такої чудової коляди я у своєму житті ще не бачив і не чув. Відчуваю, що після цих щирих віншувань робота обласної ради стане в десятки разів продуктивнішою! Друзья, щиро вдячний вам за такий прекрасний виступ, за ваші побажання, Зачем, що ви принесли нам свято у цю будівлю та радість в наші серця!  Ви – надзвичайно талановиті, і я дякую вам, що зберігаєте наші українські та закарпатські традиціїпрославляєте Бога у це величне і улюблене всіма нами свято! Бажаю вам щастя, Джой, здравоохранение, нехай всі ваші бажання і мрії здійсняться! А за файні колядки, як і має бути, для вас ми підготували солодощі і не тільки…».

Відтак керівники обласної влади вручили колядникам подарунки.

Пресслужба облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх