28 Сентябрь 2020

Система моніторингу «Безпечне Закарпаття» впроваджується у рамках затвердженої обласної галузевої програми

Четверг, 10 Сентябрь 2020, 15:24

Сегодня, 10 Сентябрь, голова обласної ради Михайло Рівіс та перший заступник голови Йосип Борто взяли участь у презентації роботи інтегрованої загальнообласної системи відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечне Закарпаття», яка відбулася в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області.

На презентації також були народні депутати України: Валерій Лунченко, Роберт Горват, Михайло Лаба, Ігор Кривошеєв, Анатолій Костюх, Владіслав Поляк, голова ОДА Олексій Петров, а також депутати облради – Мирослав Білецький, Василий Gubal′, Олексій Баранюк.

Как вы знаете, на позачерговій сесії облради 11 Февраль 2020 року М.Рівіс запропонував дати протокольне доручення ОДА, РДА спільно з органами місцевого самоврядування краю та відповідними представниками правоохоронних органів області вжити комплексних заходів із впровадження системи моніторингу безпеки у населених пунктах краю шляхом встановлення smart-відеокамер, що було підтримано депутатським корпусом краю. Відтак на 18 сесії облради крайові обранці внесли зміни до Програми профілактики злочинності на території Закарпатської області на 2016-2020 годы, які стосувалися потреби збільшення планових обсягів фінансування її заходів для створення загальнообласної системи відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечне Закарпаття».

 Начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Олександр Шляховський під час презентації цієї сучасної інтегрованої системи «Безпечне Закарпаття» подякував усім за підтримку цього важливого проєкту. Йдеться про систему, яка включає у себе інтелектуальну програму та камери відеонагляду (оглядові та камери для ідентифікації номерних знаків), що встановлені на автошляхах і розв’язках в області. Уся інформація обробляється та аналізується на одній комп’ютерній платформі, що дуже зручно, Прежде всего, у роботі правоохоронців.

По словам специалистов, система дасть можливість правоохоронцям запобігти майбутнім порушенням безпеки, знаходити викрадений автотранспорт, а також розкрити інші злочини, що у свою чергу, дасть змогу у цілому підвищити рівень безпеки та якості життя територіальних громад.

Присутні цікавилися роботою системи, вносили слушні ініціативи щодо її удосконалення.

Планується залучити також кошти об’єднаних територіальних громад та спонсорів.

Пресслужба облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх