Ситуація в області контролюється цілодобово

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко навідався до Управління патрульної поліції в Закарпатській області та передав від облради пакунки з продуктовими наборами для співробітників. Цього разу депутатка Єва Якушева подбала про поліцейських. Наразі патрульні працюють у посиленому режимі цілодобово.

За словами заступника начальника Управління Валерія Наймана, ситуація в області контрольована. Весь особовий склад поліції включно з усіма відділами і секторами, а також ротою особливого призначення ТОР перебуває у повній бойовій готовності, усі співробітники отримали зброю. Порядок забезпечується як на важливих стратегічних об’єктах, прикордонних КПП, так і у місцях великого скупчення людей. Також патрульні вибірково перевіряють громадян на вулиці, адже вимушені переселенці з інших регіонів України заповнили населені пункти Закарпаття.

Протягом 4-х днів із часу вторгнення російських окупаційних військ на територію України патрульними в області затримано 2 особи, які імовірно належать до інших спецслужб. З ними зараз ведеться робота у спеціальних органах. Усі без винятку приїжджі та їхні транспортні засоби на в’їздах в область проходять перевірку та фільтрацію. Це здійснюється задля того, аби унеможливити потрапляння на територію Закарпаття ворожих диверсантів. У цьому напрямку патрульні працюють спільно із загонами тероборони.

Крім того, поліція реагує на всі звернення і виклики громадян на гарячу лінію 102, суворо перевіряються особи, які можуть бути причетні до імовірної дестабілізації ситуації в області серед місцевого населення.

Сама будівля і територія Управління посилено охороняється. Сформовано блокпости, патрульні чергують постійно, працюючи позмінно.

Також поліція відзначає готовність і бажання громадян допомагати. Усі, хто хоче приєднатися до охорони правопорядку в області, може звертатися до координатора співпраці з патрульною поліцією за телефоном: 0669634177.

Пресслужба Закарпатської обласної ради