ТКК Закарпатської облради оприлюднила листи-відповіді стосовно обґрунтованості «газових» тарифів

Тимчасова контрольна комісія (ТКК) Закарпатської облради з питань обґрунтованості тарифів на компослуги для населення краю, яку очолює депутат Віктор Русин, підбила проміжкові підсумки своєї діяльності і оприлюднила відповіді на листи, які надійшли.

Комісія була створена наприкінці лютого поточного року. Її перше засідання відбулося 1 березня. До роботи ТКК було залучено громадськість, представників ЗМІ та експертів газу.

ТКК провела низку засідань за участю громадськості та листувалася для отримання об’єктивної інформації з АТ «Закарпатгаз», Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Комітетом Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Головним управлінням ДСНС України у Закарпатській області, Управлінням Держпраці у Закарпатській області, АТ «Укргазвидобування», Акціонерним товариством «Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України», ТОВ «Закарпатгаззбут» та Міністерством енергетики України (зі змістом листів можна ознайомитися нижче).

Пресслужба Закарпатської обласної ради