Триває перше пленарне засідання третьої сесії обласної ради VІII скликання

Print Friendly, PDF & Email

На порядок денний винесено близько 30 важливих для життєдіяльності області питань. У залі присутні 60 депутатів. Сесія правомочна.
 
Участь у засіданні беруть: народні депутати України – Микола Тищенко, Анатолій Костюх, Ігор Кривошеєв, Михайло Лаба, Іванна Климпуш-Цинцадзе, керівники правоохоронних та контролюючих органів, дипломати, а також керівництво обласної державної адміністрації, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області, представники ЗМІ.
 

Відкрив засідання голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров.
Насамперед присутні у сесійній залі вшанували пам’ять загиблих воїнів – офіцерів 128-ї Закарпатської окремої гірсько-штурмової бригади Збройних Сил України, які останнім часом віддали своє життя, захищаючи східні рубежі України. Так, 27 травня від кулі снайпера загинув заступник командира 15-го батальйону Максим Польовий; 9 червня від вогнестрільного поранення трагічно загинула випускниця Національної академії сухопутних військ Каріна Шемчук із Мукачева.
 
Та висловили співчуття рідним і близьким полеглих Героїв сьогодення та закарпатським родинам, близькі яких померли від COVIDу.
 
Олексій Петров наголосив, що обласна рада, у межах прийнятих рішень, фінансово підтримує родини загиблих військовослужбовців. «Також дякуємо усім людям доброї волі, нашим волонтерам, благодійникам, серед яких і колеги-депутати, за ваші відкриті серця до чужого болю», – підкреслив очільник облради.
 
Головуючий також зазначив, що у ці дні ми по особливому дякуємо медикам! «Наша вдячність має зміцнювати лікарів, надавати їм сил і натхнення рятувати найдорожче – людське життя! Тому на сьогодні у галузі охорони здоров’я одним із ключових завдань влади є вакцинування. Ми з вами багато говоримо про медицину, про вакцини. Якщо в області спільними зусиллями на базі комунальної установи обласної ради – ПАДІЮНу утворено Центр вакцинації, то районний рівень – треба негайно посилити. Надзаданням є якнайскоріше забезпечити регіональних представників необхідними повноваженнями із захисту жителів краю та активізувати інформаційну складову. Усі щеплення протиCOVID-19 є добровільними й безоплатними. Відповідальним посадовцям ОДА не можна зволікати з цим ні на хвилин. Це зона дотичності кожного з нас», – наголосив Олексій Геннадійович.
 
Традиційно очільник облради привітав іменинників-колег, які святкували дні народження у міжсесійний період та побажав іменинникам здоров’я, успіхів у роботі, Божої благодаті і всіляких гараздів!
 
Ознайомив із новими кадровими призначеннями. Так, начальником Управління Західного офісу Державної аудиторської служби в Закарпатській області призначено Світлану Миголинець. О.Петров побажав їй успіхів у роботі та тісної співпраці з депутатським корпусом обласної ради на благо закарпатської громади!
 
Окрім того, за дорученням Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова вручив Грамоту Верховної Ради України, за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний та культурно-освітній розвиток регіону, сумлінну працю та високий професіоналізм Іванчу Юрію Олексійовичу – заступнику голови Хустської райдержадміністрації, депутату Хустської райради.
Також головуючий привітав і відзначив ряд депутатів Закарпаття різних рівнів, які брали участь у всеукраїнській депутатській спартакіаді.
 
Пресслужба Закарпатської облради