Триває реєстрація на VIII Конгрес ініціатив Східної Європи

Print Friendly, PDF & Email

Цей масштабний форум відбудеться 23 — 24 вересня 2019 року у м. Любліні (Республіка Польща).

Конгрес є платформою для встановлення довготривалих партнерських зав’язків та обміну досвідом у сфері міжнародної співпраці між державами – членами Євросоюзу та державами Східного партнерства. Цього року буде впроваджено нову секцію, що спеціалізуватиметься на питаннях транскордонної співпраці у сфері бізнесу. Від Закарпаття мають змогу долучитись до участі в Конгресі 5 приватних підприємств, які займаються експортом товарів та послуг до держав Євросоюзу. Для таких передбачається програма В2В зустрічей із потенційними партнерами.

Підприємці, які візьмуть участь у Конгресі отримають можливість обміну досвідом та ідеями щодо міжнародного співробітництва з особливим акцентом на транскордонній співпраці у сфері бізнесу.
Для участі у Конгресі ініціатив Східної Європи необхідно надати інформацію про підприємство/компанію: галузь, в якій працюєте; спеціалізація; масштаби підприємства та експортної-зорієнтованість; експортуєте або плануєте; контакт представника фірми (підприємства)

Зазначену інформацію організатори просять надати до 30 червня 2019 року та зареєструватися: https://kongres.lublin.eu/en, ел. пошта: kongres@lublin.eu, тел. номери оргвідділення Конгресу (+48 81 466 28 57 або 59) .
Конгрес ініціатив Східної Європи – є місцем зустрічей тисячі практиків розвиваючого і транскордонного співробітництва та майданчиком для діалогу науки, культури, освіти, органів самоврядування і державних органів, творців і керівників з цієї частини Європи.

Завдання полягає в створення мереж і нових підприємств, а також у створенні нової якості в широкому розумінні співпраці в цілях розвитку.

Виконавчий апарат облради