Триває співпраця рятувальників Угорщини та України

Print Friendly, PDF & Email

У Виноградові Закарпатської області 15 липня відбулась зустріч керівництва Управління Міністерства надзвичайних ситуацій в Закарпатській області та рятувальників Саболт-Сотмар-Берегського округу міста Ніредьхаза (Угорщина), у ході якої обговорювалися питання взаємодії двох країн у разі виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

Під час зустрічі керівники закарпатських рятувальників Мирослав Щербей та угорської делегації Жигмонд Чепелі обмінялися досвідом роботи країн у питаннях попередження та ліквідації наслідків різного роду надзвичайних ситуацій. Вони також обговорили план спільних дій на прикордонних територіях, зокрема у випадку виникнення лісових пожеж, аварій на потенційно-небезпечних об’єктах, залізничних катастроф, повеней, тощо.

Результатом цієї зустрічі стане засідання змішаної українсько-угорської комісії з питань попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій, яке відбудеться 5 серпня в Ужгороді за участі керівництва МНС України та представників Угорщини. Під час засідання комісії буде підписаний План спільних дій між Україною та Угорщиною та Протокол спільних намірів між Закарпатською областю та областю Саболч-Сатмар-Берег щодо підготовки спільного проекту у рамках програми транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013».

У МНС в Закарпатській області